"YouTube a blog"

16. listopadu 2017 v 14:44 |  téma týdne
V porovnání s youtube je blog taková ta klasika, kterou si vyzkoušeli snad všichni. Skoro každý, koho znám si aspoň jeden blog založil, ale to je spíš otázka minulosti. Dnes mi blog nepřijde moc populární, a když už, tak co se týče domény si myslím, že čím dál tím oblíbenější je blogspot.
Youtube je kapitola sama o sobě. Co myslím, že je problém jsou hrozně malé děti, které natáčí ne úplně vhodná videa. Často propagují šikanu jako něco, co je úplně normální a v podstatě ještě dělají machry. Proti tomu bojuje např. Zlý zajo .
Teď už se dostávám k samotným "youtuberům". Československá scéna je podle mě docela nešťastná a myslím, že ti, kteří jsou fakt šikovní, originální a mají světu co nabídnout se neposunou dál, dokud budou dělat videa jen pro české publikum. Koho obdivuju za jeho neuvěřitelný progres je Teri Blitzen, teď už jen Teri. Začala jako malá holka, zaprodala se ani nevěděla jak a teď mi přijde, že konečně přišla k rozumu a vystupuje sama za sebe. Někteří její fanoušci ji v podstatě zavrhli jen proto, že začala dělat videa v angličtině. Podle mě je to super a určitě jí to pomůže růst a zlepšovat se.
Jak už jsem říkala, blog už není zrovna populární a připadá mi, že teď je to spíš takový doplněk k tomu youtube.
Tak jako tak mě osobně youtubě neláká a radši zůstanu o blogování. •
 


Komentáře

1 Siren Siren | E-mail | Web | 17. listopadu 2017 v 19:06 | Reagovat

Přešla jsem na blogspot a jsem spokojenější ale youtube to asi vážně a fakt ne. Takový stydlivý člověk jako já může vážně jen psát a ne někde mluvit aby na něj každý koukal :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama