2/12/2017

2. prosince 2017 v 18:15 |  myšlenky
Zase se mi nahromadilo pár myšlenek, o které mám potřebu se podělit.
Začala bych školou. Konečně jsem si vybrala 100% obor. Anglický jazyk a literatura (možná v kombinaci s němčinou, uvidíme) A podpora rodičů? Mamka, že okej když mě to bude bavit, ale nevěří tomu. Taťka si ze mě v podstatě dělá srandu, že si nenajdu práci a jestli jo, tak bude mizerně placená. No, cítím se.. uražená? Dotčená? Jasné, jsem citlivka. Ale i tak. Děkuji za podporu, rodino.
Co je teď ale moje dilema, jestli do Ostravy nebo do Olomouce? Do Ostravy jsou jednodušší příjmačky, ale zas je to blízko, takže bych pořád bydlela doma. Což úplně nechci. Nemám tady klid na učení ani teď. V podstatě nikdo nebere v potaz, že maturuju a akorát mi přidávají domácí práce navíc. Jak maturovala ségra, tak pokaždé když řekla "Učím se", všichni od ní dali ruce pryč. A já? "Učím se" "Tak si dej pauzu a povysávej a vynes koš" Opět děkuji.
Možná je to jen pocit, ale připadá mi, že až mí rodiče dávají až moc najevo, že ségru mají radši. Nevím, jsem takový vyvrhel tady. Chce se mi brečet, ale musím se smát, protože je směšné, jak mi pak mamka řekne, že jsem hodná když udělám něco co mi vyloženě nakáže a přitom ztratím hodinu, kterou jsem se mohla učit. Jako.. k čemu mi je, že jsem hodná, když se mnou potom jednají jak s nějákým výrostkem, co si o sobě moc myslí a pak mají kecy, že nic nedělám a jen sedím u počítače.
Proboha.. já chci pryč.
Další "problém" mám s přítelem. Teď je to mezi náma sice v pohodě, ale přijde mi, že cokoli řeknu, tak přehlédne a jde dál. Řekne něco ve stylu "to bude dobré" a konverzaci svede na jiné téma, nebo začne mluvit o tom, jak to měl taky tak, ale teď už je to dobré. A když mu řeknu, že na mě sere, tak se urazí s tím, že to já seru na něho. Jako pardon, ale občas mi připadá jako primadona. I když ví, jak na tom jsem a že mě nemůže jen tak odbýt, tak nedává moc úsilí do toho, aby mi bylo líp nebo tak. On je hodný kluk a i když se zajímá jak se mám, moc to neřeší. Já tu pro něho jsem pořád.. taky by mohl být.
Co se to sakra děje v poslední době? Připadám si jak v nějáké mlze. Nikdo mi nerozumí a každý mě přehlíží. •
 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 2. prosince 2017 v 18:44 | Reagovat

Nemáš to jednoduché, ale určitě jdi na tu školu co chceš, protože nejvíc důležité je že to bude bavit tebe :)

2 Adel Adel | Web | 3. prosince 2017 v 11:58 | Reagovat

Snad přejde takový období.. A hlavně ať škola baví tebe to je nejdůležitější.. Já rozhodování vyřešila tak, že sem vypadla do UK, ale zas to musim začít řešit na příští rok.. A úplně se děsim vánoc až se setkám s tátou .. ten nebude chtít řešit nic jineho:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama